Kunst & CultuurOnderwijs Ooststellingwerf

OOSTERWOLDE, Kampus (Quadoelenweg 29a)

lokaal tijd cursus docent(en)
  maandag  
danszaal 15:00-16:00 jazz 1 Brigitte Hoogkamp
  16:00-17:30 jazz 3 Brigitte Hoogkamp
  17:30-19:00 jazz 4 Brigitte Hoogkamp
  19:00-20:30 jazz 5 Brigitte Hoogkamp
004 13:50-20:15 slagwerk Henri de Boer
005 12:30-18:00 zang Mirjam Cornelisse
005 17:40-20:40 gitaar Arjan Buter
007 14:10-20:50 keyboard Arjan Kiel
       
  dinsdag    
danszaal 16:00-20:00 hiphop/streetdance Malu Dance Company
005 13:15-20:00 dwarsfluit Anneke Dijkshoorn
006 12:00-21:00 saxofoon Sietske Trinks
007 14:30-20:10 piano Elvire Boelee
       
  woensdag
danszaal 15:00-15:45 kidsdance Brigitte Hoogkamp
  15:45-16:30 klassiek/modern ballet (vanaf 7 jaar) Brigitte Hoogkamp
  16:30-17:30 jazz 2 Brigitte Hoogkamp
  17:30-19:00 DansTalent! Brigitte Hoogkamp
  19:00-20:00 Dancercise/jazz (volwassenen) Brigitte Hoogkamp
004 13:30-20:00 slagwerk Henri de Boer
005 14:00-17:45 zang Mirjam Cornelisse
006 13:00-20:00 gitaar Arjan Buter
007 14:00-19:15 koper Sipko Feikens
       
  donderdag    
danszaal 17:30-20:30 hiphop/streetdance Malu Dance Company
002 15:00-16:00 gitaar Arvan Blok
004 17:15-20:00 djembé Moustapha Seck
006 12:30-14:00 blokfluit Victoria Nair-Price
007 13:30-19:30 piano Elvire Boelee
       
  vrijdag    
danszaal 13:55-15:30 Leren is Eindeloos SWC Docent SWC
002 13:55-15:30 KeyboardClass (Leren is Eindeloos SWC) Arvan Blok
004 14:20-17:40 viool (eens per twee weken) Els Veltheer
005 13:00-14:30 zang (eens per twee weken) Mirjam Cornelisse
006 14:10-19:00 gitaar Arjan Buter
007 14:50-18:30 keyboard/piano Arjan Kiel
       
APPELSCHA, RIEMSOORD (Riemsoord 140)
  dinsdag    
  15:30-17:30 blokfluit Victoria Nair-Price
       
OLDEBERKOOP, DE TJONGELING (Willinge Prinsstraat 16)
  dinsdag    
  15:30-17:00 gitaar, keyboard Menno Bonnema
       
DONKERBROEK, PRO REGE (Herenweg 72)
  woensdag    
  17:00-20:00 koper Stefanie Hoving
       
ELSLOO, Proathus (Hoofdweg 29)
  vrijdag    
  17:00-19:15 koper Hans Jonker